Kalendarze roczne Universal A5

16 listopad 2022

Kalendarze roczne Universal A5

Środek listopada to doskonały moment, aby pomyśleć o zakupie nowego kalendarza na rok 2023. Oferta dostępna na rynku każdego roku zachwyca. Moc wzorów i kolorów, różne style i modele.

Jeśli podążasz za najnowszymi trendami i przykładasz dużą wagę do modnych dodatków, kalendarze Universal są stworzone dla Ciebie. Cała kolekcja to aż cztery okładki z kwiatowymi motywami. Zostały zaprojektowane w oparciu o wiodące trendy we wzornictwie nadchodzącego sezonu. 

Format A5 oraz dzienny układ stron daje wiele miejsca na notatki. Możesz swobodnie zapisać w kalendarzu każde wydarzenie i dodać do niego opis. Registry na prawych krawędziach pomagają odnaleźć poszczególne miesiące. Dzięki szarej tasiemce możesz zaznaczyć ważną lub ostatnio zapisaną stronę w kalendarzu.

Okładki są wyściełane miękkim materiałem, a z wierzchu pokryte matową folią. Nadaje im to eleganckiego charakteru i podnosi ich trwałość. 

Kalendarze Universal są już dostępne w dobrych sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Wybierz ulubioną okładkę i wyraź swój styl!