Kolekcja Colors

02 grudzień 2022

Kolekcja Colors

Szukasz prostych, jednokolorowych, stonowanych zeszytów? Cenisz sobie minimalizm? Geometryczne grafiki to coś, co doskonale trafia w Twój gust? Świetnie się składa, bo do sprzedaży trafiła właśnie nowa kolekcja Colors!

Wśród produktów Colors znajdziesz praktycznie wszystko, czego potrzebujesz w swoim domu i biurze. 

Zeszyty w miękkich okładkach 

Kojarzą się głównie ze szkołą, ale prawda jest taka, ze to w nich notuje się bardzo wygodnie, a dodatkowo mieszczą się w każdej torbie i plecaku.

Bruliony w twardych okładkach

Coś grubszego i trwalszego niż zeszyt. Jeśli notujesz bardzo dużo i zależy Ci na tym, aby Twoje notatki wytrzymały z Tobą jak najdłużej, brulion będzie doskonałym wyborem.

Kołozeszyty na podwójnej spirali 

Często notujesz w różnych warunkach, a Twoje notatki to zbiór luźnych myśli? W kołozeszycie możesz notować nawet na kolanie lub na stojąco - wystarczy podwinąć okładkę pod spód. Jeśli się pomylisz lub zmienisz zdanie, każdą kartkę możesz z łatwością wyrwać.

Bloki notatnikowe szyte lub klejone

Zazwyczaj nie trzymasz swoich notatek w jednym miejscu, a dzielisz na osobne kartki i rozdajesz współpracownikom? Wybierz blok notatnikowy! W kolekcji Colors znajdziesz aż dwa rodzaje: z kartkami klejonymi lub zszywanymi z mikroperforacją - jedne i drugie możesz łatwo odrywać.

Skorowidze teleadresowe

Jesteś tradycjonalistą, który lubi wszystko zapisywać ręcznie? Nawet adresy i numery telefonów? A może chcesz spisać alfabetycznie przepisy na swoje popisowe dania? Skorowidz Colors będzie idealny! Posłuż się registrami od A do Z i uporządkój wszystkie swoje myśli.

Bloki do flipcharta

Jeśli prowadzisz dużo spotkań, prezentacji i często stosujesz metode burzy mózgów, bloki do flipcharta będą niezastapione w Twojej pracy. W ofercie Colors znajdziesz bloki zarówno gładkie, jak i w kratkę.

Papier kancelaryjny

Tradycyjna, papierowa korespondencja musi wyglądać schludnie i profesjonalnie. Pisz listy, podania i wnioski na papierze kancelaryjnym, a zyskasz pewność, że będzie ona zawsze na najwyższym poziomie. Kolekcja Colors obejmuje papier kancelaryjny w formacie A3 w kratkę lub w linię.

Teczki na dokumenty

Utrzymaj porządek we wszystkich swoich dokumentach dzięki wygodnym, kartonowym teczkom. Trzy wewnętrzne skrzydła oraz gumka zamykająca doskonale zabezpieczą kartki przed wypadaniem.

 

Zobacz wszystkie produkty z kolekcji Colors marki Top 2000 TUTAJ.