Hamelin przejmuje Grupę Pelikan

03 lipiec 2023

Hamelin przejmuje Grupę Pelikan

Chcielibyśmy podzielić się ważną wiadomością dotyczącą naszej firmy. Z radością informujemy, że firma Hamelin, będąca właścicielem marki Top 2000 przejęła Grupę Pelikan, do której należą m.in. marki Pelikan i Herlitz. Z radością informujemy o tym entuzjastycznym kroku z naszych klientów, ponieważ wierzymy, że ta fuzja przyniesie nam wszystkim wiele korzyści.

Przejęcie Grupy Pelikan to dla naszej firmy znaczący kamień milowy, który pozwoli nam poszerzyć naszą ofertę, zwiększyć naszą zdolność do innowacji oraz wzmocnić naszą pozycję na rynku. Jesteśmy podekscytowani możliwościami, jakie to przejęcie nam otwiera, a nasze główne cele pozostają niezmienione: zapewnianie wysokiej jakości produktów oraz satysfakcji naszych klientów.

Chcielibyśmy podkreślić, że nasze priorytety w zakresie obsługi klienta pozostają niezmienne. Zespół Hamelin będzie nadal dążył do zapewnienia Wam doskonałej obsługi, niezawodnych rozwiązań i elastyczności, które znacie od lat. Niezmiennie będziemy się starać spełniać Wasze oczekiwania i dostarczać rozwiązania, które pomogą Wam osiągnąć sukces w swoich przedsięwzięciach.

Chcemy serdecznie podziękować za Państwa zaufanie i współpracę. Przejęcie Grupy Pelikan otwiera przed nami nowe możliwości, które jesteśmy pewni, że przyczynią się do jeszcze większego zadowolenia naszych klientów.